Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka na dovolenou

Půjčka na dovolenou vás může ve finále stát mnohem více, než si vůbec dokážete představit. Celý rok chodíte do práce, a i přesto nejste schopni našetřit na dovolenou?

Přitom byste své partnerce chtěli udělat radost a vzít ji na pořádný deseti denní odpočinek? Lidé často v takových situacích sáhnou po půjčce, bez toho, aniž by věděli, že tato cesta rozhodně není tou správnou. V České republice každým rokem přibývá žadatelů, kteří půjčku chtějí využít právě na dovolenou.

Půjčka na dovolenou – rozhodně ne!

Na dovolenou Češi jezdí nejčastěji na deset nebo čtrnáct dní, půjčku ovšem budou splácet po dobu pěti let. Přijedete z dovolené a v peněžence vám z půjčky nezbyla ani korunu, co vám ale zůstalo je dluh, který máte vůči bance. Tento dluh budete s největší pravděpodobností splácet dalších pět let, než budete opět čistí. Jak vyřešíte příští dovolenou? Půjčíte si snad další peníze a dluh tím navýšíte? Musíte přemýšlet do budoucna.

Každý si chce odpočinout u moře a nabrat novou energii na příští rok, ale bez finančních prostředků to bohužel není možné. Půjčka na dovolenou patří mezi největší chyby žadatelů. Přepočtěte si, kolik zaplatíte na úrocích, pokud vás dovolená vyjde na 40.000,- Kč? Jestliže navíc nejste pro banku důvěryhodná osoba, počítejte s vyšší úrokovou sazbou. Dovolená vás můžete vyjít na konec o pár tisíc korun dráž.

Půjčka

Přehled článků

Jedná se o peníze, které jste ale na dovolené vůbec neviděli. Ptáte se proč? Jde totiž o úroky.

Kdo nejčastěji žádá o půjčku na dovolenou?

Podle statistik jde o mladé lidi ve věku od 18 do 30 let, kteří nemají dostatek vlastních finančních prostředků. Mladí lidé si chtějí v dnešní době užívat, zvlášť potom ti, kteří jsou čerstvě zamilovaní, bohužel už však nevidí následky. Dívejte se více na budoucnost, co když nastane situace, kdy budete muset sáhnout po půjčce? Kvůli minulosti vám však už nemusí být schválena.

Diskuse

 

Nabídka půjčky od více poskytovatelů

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa