Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Seznamte se s osobní půjčkou

Jistě jste někdy v životě potřebovali půjčku. Po různých jednáních a problémech s výběrem vhodné půjčky, která zcela nesplňovala vaše požadavky, jste určitě zatoužili po tom,

nalézt půjčku, jejíž parametry byste si mohli nastavit podle svých potřeb. I takovou nabídku na trhu půjček naleznete, dokonce si budete moci vybrat. Záleží na tom, zda chcete větší nebo menší půjčku, půjčku dlouhodobou, krátkodobou, účelovou nebo neúčelovou.

Osobní půjčka se vám přizpůsobí

Při žádosti o půjčku máte většinou dopředu nastavené parametry půjčky. Co když však potřebujete výši půjčky, která v nabídce není uvedena, a chtěli byste splácet po dobu, která se též nenabízí? Pak je nejvyšší čas zajímat se právě o osobní půjčku. Tu nabízejí především nebankovní společnosti, i když i některé banky mají produkty, které se osobní půjčce velice blíží nebo se přímo osobní půjčka nazývají.

Výhody osobní půjčky

Hlavní výhodou osobní půjčky je to, že si půjčíte přesně tu částku, kterou potřebujete, a splácet budete tak dlouho, jak si určíte. Platí zde jistá pravidla, ovšem cílem osobní půjčky je vyjít vstříc žadateli, a tak se půjčka jednotlivcům přizpůsobuje. Bankovní půjčka má nižší úroky, nebankovní půjčka je sice dražší, ale zase je možno vyřídit ji mnohem dříve. Žadatel o osobní půjčku musí splňovat všechny podmínky jako zájemci o jiné druhy půjček;

Půjčka

Přehled článků

tyto podmínky si stanoví poskytovatel osobní půjčky.

Sjednejte si půjčku osobně nebo online

Osobní půjčku si můžete sjednat na pobočce nebo s obchodním zástupcem nebo vše jednoduše proběhne online. Přesné podmínky poskytnutí osobní půjčky mohou být u různých poskytovatelů odlišné, proto je potřeba dávat pozor a vše si důkladně promyslet ještě před podpisem smlouvy o osobní půjčce. Mnohé osobní půjčky jsou nabízeny i poskytovány online na základě vyplnění formuláře. Pak dochází k dalším kontaktům, buď telefonicky, nebo prostřednictvím dopisu se smlouvami k podpisu.

Diskuse

 

Nabídka půjčky od více poskytovatelů

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa