Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky na občanský průkaz pro nezaměstnané

Asi každý se už setkal s půjčkou. Ačkoliv je tento finanční produkt často spojován se zadlužením, když se využívá s rozumem, může být velice nápomocen při řešení krátkodobé finanční krize.

Protože dnes kromě bank půjčku nabízejí i nebankovní společnosti, mohou na ni dosáhnout i nezaměstnaní. Těm může pro vyřízení půjčky stačit jejich občanský průkaz.

Kdo půjčí nezaměstnaným?

Při vyřizování půjčky je často zapotřebí i doložení příjmu. Když příjem nemáte z důvodu, že jste momentálně nezaměstnaní, na půjčku u většiny bank s největší pravděpodobností nedosáhnete. Proto se může zdát, že jsou nezaměstnaní skupinou lidí, které vůbec nikdo nepůjčí. To však není až tak úplně pravda. Zejména nebankovní společnosti zaměřují své produkty i na rizikové klienty, jimiž nezaměstnaní bezesporu jsou. Těm nabízejí především krátkodobé půjčky se splatností několika týdnů. K vyřízení krátkodobé půjčky mohou nezaměstnaní potřebovat jen svůj občanský průkaz.

Občanský průkaz je to jediné, co k vyřízení půjčky potřebujete

Půjčky na OP pro nezaměstnané jsou výhodným produktem pro ty, kteří ztratili práci. Ačkoliv se může zdát jakkoliv nezodpovědné půjčovat lidem bez pořádného příjmu, fungují tyto půjčky v praxi velmi dobře. Svou životní situaci si musí posoudit každý sám, stejně jako si uvědomit svou schopnost splácení. Zajímavé je, že k vyřízení půjčky dnes potřebujete jen občanský průkaz. Půjčky na OP pro nezaměstnané si lze sjednat na pobočce nebo přes internet. Nejdůležitější je si vybrat společnost, která vás skrz vysoké úroky nesedře z kůže a s kterou se dá jednat na rovinu. Pro tyto případy doporučujeme zvolit společnost, o které jste už slyšeli nebo ve vašem městě působí dlouhodobě a před uzavřením smlouvy si vždy pozorně přečíst její podmínky. Jedině tak může být půjčka bezpečná a solidní.

Diskuse

 

Nabídka půjčky od více poskytovatelů

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa