Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Podvodné půjčky

I mezi poskytovateli půjček najdete podvodníky

Se zájmem o nejrůznější druhy půjček roste i počet těch, kteří by chtěli finanční nouze zájemců zneužít ve svůj prospěch.Jejich špatnou finanční situaci svou nabídkou půjček nejen nezlepšují, .

ale ještě prohlubují a snaží se zájemce připravit o veškerý majetek. Podvodné firmy nejen nabízejí nesolidní půjčky, ale také oddlužení, zařízení osobního bankrotu či finanční rady. Nevyznáte-li se v oblasti půjček a financí, využijte služby ověřených poskytovatelů a poraden

Pozor na inzerované půjčky všem

Rozhodně si nevybírejte půjčku z inzerce na ulici a ověřujte si všechny půjčky a finanční pomoc od fyzických osob. Kontrola zápisu v obchodním rejstříku by měla být samozřejmostí. Také pomoc nabízená všem – dlužníkům, lidem bez příjmu, důchodcům, studentům, nezaměstnaným- je značně riziková. Neznamená to, že všichni poskytovatelé těchto půjček jsou podvodníci, tyto produkty nabízejí i některé solidní a spolehlivé instituce. I u nich však musíte počítat s vyššími úroky, poplatky a sankcemi za nesplácení úvěru.

Přečtěte si před podpisem smlouvu

Základem obrany proti podvodníkům je přečíst si důkladně smlouvu ještě předtím, než ji podepíšete. Nenechte se nikam tlačit, vyžádejte si dostatek času na to, abyste si smlouvu opravdu celou přečetli, včetně odstavců uvedených malým písmem. Zvažte výši úroku, počet splátek i dobu splácení, vše si důkladně propočítejte a pročtěte si i sankce, které by vám hrozily v případě nesplácení. Stačí jedna nezaplacená splátka a najednou vám může na dveře zaklepat exekutor. Vysoké pokuty mohou být také zničující.

Inzerce půjček

Přehled článků

Nikdy neplaťte poplatky předem

Podvodníci půjčky slibují, ale často je vůbec nehodlají poskytnout. Naslibují jistou půjčku, aby vás nalákali na tento příslib, a vyžadují zaplacení vysokých poplatků ještě před samotnou realizací půjčky. Pak už o nich neuslyšíte nebo se vám dostane samých výmluv. Půjčky neuzavírejte na veřejných místech nebo v pochybných kancelářích. Nenechte se nalákat ani na nabídky oddlužení a právních nebo finančních rad. Budete-li jednat opatrně, měli byste být s půjčkou spokojeni.

Diskuse
 • Podvody na půjčkác komentovat příspěvek 27.12. 2014 13:18
  Tak se objevil další podvodní na poskytování půjček, najdete to pod emailem poradce.stary@gmail.com
  • Podvody na půjčkác komentovat příspěvek 21.1. 2015 00:58
   Nový email podvodníka jansky.info@gmail.com
  • Podvody na půjčkác komentovat příspěvek 21.1. 2015 19:01
   další podvod na emailu jansky.info@gmail.com
  • Podvody na půjčkác komentovat příspěvek 26.1. 2015 18:00
   další podvod na emailu hlavinka@gmail.com
  • Podvody na půjčkác komentovat příspěvek 25.2. 2015 22:43
   další podvodník na emailu vyborny.pujcky@gmail.com
 • Podvodné půjčky a investoři Návštěvník komentovat příspěvek 27.8. 2017 22:19
  Napište vaší zkušenost s podvodníky na půjčky
 • Ramirez komentovat příspěvek 18.9. 2017 07:34
  Dobrý den Hledáte financování, abyste znovu zahájili svou činnost, prováděli projekt, kde vaše dluhy potřebují peníze z jiných důvodů, ale bohužel Vám banka žádá podmínky, které nemůžete splnit .Mimo to půjčuji úvěry v rozmezí od 1 000 € do 500 000 000 € na každou osobu nebo společnost schopnou splnit své závazky. Nejsem banka a nepotřebuji mnoho dokumentů, kterým bych vám mohla věřit, ale musíte být spravedlivá, čestní, moudří a spolehlivá osoba. Moje půjčka je rozšířena po celé Evropě a v celém světě (Alžírsko, Francie, Belgie, Švýcarsko, Rumunsko, Itálie, Španělsko, Kanada, Portugalsko, Maroko atd.) 2%. Zde jsou oblasti, s kterými vám můžu pomoci: ** Finanční ** Úvěr na nemovitosti ** Investiční úvěr ** Úvěr na auto ** Dluh pro konsolidaci ** Úvěrová kategorie ** Druhá hypotéka ** Repo úvěr ** Úvěr zaměstnanci jsem k dispozici pro uspokojení svých klientů nejpozději do 5 dnů od obdržení přihlášky. Máte-li zájem, kontaktujte mě prosím pro další informace.  Zde je moje email: ramirezleon573@gmail.com

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa