Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

SMS půjčky pro problémové klienty jsou drahé

Potřebujete rychle peníze, chybí vám peníze do výplaty, nechtějí vám jinde půjčit? Půjčte si zasláním jediné SMS zprávy! To jsou často používané věty,

které lákají zájemce o rychlé krátkodobé půjčky. SMS půjčky jsou opravdu rychlé, ale také drahé, a všichni poskytovatelé neschválí půjčku úplně všem zájemcům. Zaregistrujete se, pošlete SMS a půjčka je vaše – musíte ji však rychle vrátit a zaplatit tučný úrok nebo poplatek. Tyto půjčky mohou totiž získat i klienti, kteří již měli se splácením půjček problémy a poskytovatelé si tak kompenzují vyšší riziko nesplácení půjčky.

Poskytovatelů malých SMS půjček je mnoho

Pro svou jednoduchost a dostupnost jsou SMS půjčky velmi oblíbené a jejich poskytovatelů stále přibývá. To je pro klienty výhodou, poskytovatelé se pak v nabídkách předhánějí, nabízejí bonusy a slevové akce a někteří vsadili na nižší poplatky za půjčku. I přesto nepatří SMS půjčky pro problémové klienty k levným půjčkám. Poskytují se na krátkou dobu, splatit je musíte nejdéle do jednoho měsíce a poplatek vyjádřený v RPSN je skutečně vysoký. SMS půjčky pro problémové klienty však mohou pomoci ve zdánlivě neřešitelné situaci i těm, kteří nemohou doložit příjem či jsou vedeni v registrech dlužníků.

Na vyšší půjčku si musíte počkat

Prostřednictvím SMS nedostanete vysokou půjčku, většinou se jedná o částky do 10 000 Kč. Tuto maximální částku však nezíská zájemce, který žádá o půjčku poprvé. Při první SMS půjčce pro problémové klienty je u většiny poskytovatelů možno získat jeden až dva tisíce korun, po včasném splacení se částka u dalších půjček postupně navyšuje, takže maxima klient dosáhne až při několikrát opakované a úspěšně splacené půjčce.

 SMS půjčka

Přehled článků

Termín splacení je možno posunout

Protože SMS půjčky jsou určeny i pro problémové klienty, počítá se s tím, že v době splacení nebude mít klient dostatek prostředků na splacení. Proto je zde možnost termín splacení odložit – ovšem za patřičně vysoký poplatek. Většinou stačí zaslat tento poplatek na účet poskytovatele a splatnost se automaticky prodlouží. Některé půjčky lze prodlužovat opakovaně. Pokud byste však půjčku včas nesplatili, musíte počítat s vysokými sankcemi.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa