Existuje stavební spoření bez poplatků ?

stavební spoření bez poplatků

Existuje stavební spoření bez poplatků ?

Odpověď na tuto poměrně zapeklitou otázku není možné shrnout do jedné jediné věty. Stavební spoření bez poplatků dnes představuje jednu z nejvýhodnějších možností střádání finančních prostředků. Není se čemu divit, jelikož zhodnocení je u tohoto produktu velmi solidní. Jinými slovy, státní příspěvky jsou ještě natolik vysoké, že se stavební spoření prostě a jednoduše vyplatí. Je ale úplně zdarma? Pouze někdy, a to v případě akčních nabídek, jež se na tento produkt mohou vztahovat…

Stavební spoření s Buřinkou

Česká spořitelna patří mezi naše nejznámější a nejvyužívanější finanční ústavy. Ne vždy tomu ale musí odpovídat i stavební spoření. To má stavební spořitelna České spořitelny řekněme standardní, kdy na počátku zaplatíte procento z cílové částky a následně již vše probíhá bez dalších poplatků. Prvotní náklady jsou ale ve srovnání s ostatními finančními produkty vcelku vysoké, což je do značné míry nepříjemné.

Stavební spoření s liškou

Za největší českou stavební spořitelnu je považována Českomoravská stavební spořitelna. Není se čemu divit, smlouvu má u této finanční instituce uzavřeno obrovské množství lidí. Bonusů je u tohoto produktu vcelku hodně. Jedná se o 3,4% zhodnocení vašeho vkladu. Zájemci o stavební spoření dostanou navíc k nové smlouvě bonus ve výši 1000 korun v případě, že jejich věk nepřesáhl 21 let. Státní podpora při plném splácení úvěru činí 2000 korun.

Čekejte na svůj bonus

V každém případě se vyplatí počkat si na ten svůj bonus. Pokud budete sledovat nejrůznější produkty u mnohých stavebních spořitelen, s největší pravděpodobností se setkáte s tím, že můžete najít produkt, který bude mít založení nezpoplatněné. Čas od času se lze s takovýmto stavebním spořením setkat, což je z pohledu zájemce ideální. Nabídek na internetu bývá mnohdy docela dost.

Doporučujeme

Author: admin