Půjčka bez SOLUSU

nebankovní půjčku

Půjčka bez SOLUSU je mnohem dostupnější

Největším problémem při vyřizování půjčky je to, že vám ji banka nedá. Důvod? Protáhla vás skrz SOLUS – registr dlužníků. Tam máte nejpravděpodobněji záznam a to znamená pro banky velký problém. Se zájemci o půjčku se záznamem pak už většinou nechtějí nic mít. Půjčka bez SOLUSU je tudíž pro klienty posledním možným řešením a nabízí ji nebankovní společnosti.

Půjčka bez SOLUSU je v mnoha ohledem vstřícnější

Tato půjčka je k žadatelům o půjčku v mnoha ohledech vstřícnější. Protože nebankovní společnosti klienta neprotahují skrz registr dlužníků (nejčastější je SOLUS), je půjčka mnohem dostupnější, snadnější a rychlejší na vyřízení. Půjčka bez náhledu do registru SOLUS patří k těm krátkodobým a většinou je vyřizována on-line. K tomuto pak stačí vyplnit jednoduchý formulář a počkat na schválení. To proběhne během několika minut a do druhého dne můžete mít peníze na svém bankovním účtu.

Proč nebankovní společnosti nemusí nahlížet do registru dlužníků?

Proč banky do registru nahlížejí téměř pokaždé a nebankovní společnosti ne? Jak to, že si nebankovní společnosti mohou dovolit půjčit klientovi, aniž by si ověřili jeho profil? Je to zejména kvůli nižším půjčkám a jejich krátkodobějšímu profilu. Nebankovní půjčka téměř vždy patří k těm krátkodobým. Má splatnost nanejvýš několik týdnů (výjimečně až 3 měsíce). A proto si mohou nebankovní společnosti dovolit tak zvaně riskovat.

V případě nesplácení o mnoho nepřijdou, půjčku v každém případě na klientovi vymůžou (v konečném případě i exekucí) a pro příště takovému klientovi nepůjčí. Půjčka bez nahlížení je mnohem dostupnější. Patří mezi nejoblíbenější produkty nebankovních společností a využívají ji zejména zadlužení klienti se zápisem v registru dlužníků. V případě, že vám půjčka bez SOLUSU nebude vyhovovat, není problém se poohlédnout po dalším produktu nebankovních společností.

Doporučujeme

Author: admin