Půjčka na dva doklady je tady pro všechny

Půjčka na dva doklady je tady pro všechny

Půjčka na dva doklady je opravdu velmi stará. Už dříve, kdokoliv chtěl půjčit potřeboval dva doklady totožnosti – občanský průkaz a pak řidičský průkaz, rodný list, případně i cestovní pas. Dnes to už není tolik běžné. Při sjednávání úvěru na dražší spotřebič po vás bude vyžadován jen občanský průkaz. Za to banky i další zprostředkovatelé úvěru nahlédnou do registru dlužníků. A to může být problém pro ty, kteří v něm mají záznam.

Půjčka na dva doklady nevyžaduje výpis z registru dlužníků

Tuto půjčku vám dnes nabídnou nebankovní společnosti i nejrůznější soukromníci. Jak už z názvu vyplývá, potřebuje půjčka dva doklady – hlavní občanský průkaz a pak řidičák, rodný list, případně cestovní pas. Výhodou takovýchto půjček je skutečnost, že už k nim nepotřebujete nic dalšího – ani výpis z registru dlužníků ani doložení příjmu. Nevýhodou je časté sjednávání těchto půjček oproti nebezpečné směnce. Proto je důležité dát si pozor na to, co podepisujete. Protože za cenu pár tisícovek můžete klidně přijít o střechu nad hlavou. A takových případů už tu bylo!

U půjčky na dva doklady si dejte pozor na výši úroků

Ty mohou být v těchto případech nastavené příliš vysoko, což vám znemožní řádné splácení půjčky. Ne všechny tyto půjčky jsou však automaticky nevýhodné. Lákavé na nich je to, že se při jejich sjednávání nenahlíží do registru dlužníků ani není potřeba doložení příjmu. Obvykle tyhle půjčky dostanete ihned na ruku a tudíž nemusíte mít svůj bankovní účet. Půjčka na dva doklady tak může vyřešit vaši krátkodobou finanční krizi. Potřebujete si půjčit? Tento typ půjčky je velmi častým finančním produktem. Když s ní naložíte obezřetně, může vám být k dispozici kdykoliv se ocitnete ve finanční krizi.

Doporučujeme

Author: admin