Půjčky bez registru do 50000 Kč

Půjčky od lichváře ještě dnes

Půjčky bez registru do 50000 Kč

Že si lze půjčit peníze i v případě, že váš „finanční trestní rejstřík“ není tak úplně bez poskvrnky – rozumějme tomu tak, že vaše jméno je (alespoň na určitý čas) nesmazatelně zaznamenáno v registru, to už většinou každý ví. Případně to velice snadno zjistí, prohlédne-li si webové stránky pár nebankovních společností. Je statisticky nemožné, aby nenarazil alespoň na jednu, která velkým písmem inzeruje, že ji záznamy v registru nezajímají, nenahlíží do něj, je ochotna i v tomto případě s klientem alespoň diskutovat na poskytnutí půjčky bez registru do 50000 kč. (Občas si tak člověk říká, k čemu vlastně ty registry jsou?) Otázkou tak zůstává jen to, kolik peněz si lze tímto způsobem vypůjčit.

Tzv. malé půjčky

Záznam v registru obvykle nebývá problémem, sháníte-li půjčku, které se říká malá, finská, do výplaty atp. U těchto půjček, jejichž výše se pohybuje v částkách od několika stokorun do 5 000 Kč, skutečně jen málokterý poskytovatel (možná dokonce žádný s výjimkou banky) požaduje, aby vaše finanční minulost byla bez hříchů. Jen o málo přísnější jsou poskytovatelé rychlých půjček před výplatou do výše 10 – 20 000 korun. Již nepřistupují k záznamu v registru tak úplně laxně, zejména jde-li o půjčku bez záruky, ale stále je minimálně 50 % těch, kdo jej neřeší.

Větší peníze

Jak to ale chodí, pokud potřebujete víc peněz? Tady už může být registr na překážku. Výjimku většinou tvoří půjčky zaručené nemovitostí či jiným hodnotným majetkem, které však jsou dostupné jen vybranému okruhu lidí – těm, kteří mají co nabídnout jako zástavu. Půjčky bez registru do 50 000 korun budete tedy shánět poměrně krkolomně, pokud k nim nepatříte. Nic však není nemožné, jen budete muset hledat důkladněji a zřejmě i déle. Rozhodně se také připravte na to, že poskytovatel bude požadovat jako záruku minimálně směnku, která by mu v případě vašeho selhání usnadnila vymáhání pohledávky.

Doporučujeme

Author: admin