Údaje pro zřízení půjčky bez registru

Údaje pro zřízení půjčky bez registru

Pokud budete žádat o půjčky bez registru, je třeba vědět, jaké údaje po vás bude nebankovní ústav požadovat. Obvykle se tedy jedná o zcela zřejmé jméno, identifikaci v podobě rodného čísla a čísla občanského průkazu. Dále je pro zaslání půjčky online potřeba číslo vašeho bankovního účtu, na které bude následně půjčovaná částka zaslána. Potřebné jsou také kontaktní údaje žadatele, a to především adresa trvalého bydliště, telefonní číslo, případně také emailová adresa.

Důvody pro zřízení půjčky bez registru

Pokud váháte, proč zvolit právě možnost, pak se najde několik dobrých důvodů, kvůli kterým se nebankovní půjčky pro problémové vyplatí.   Mezi hlavní výhody patří:  

  • Možnost požádat o půjčky online přes jednoduchý formulář či dokonce přes SMS
  • Velká variabilita výší půjček – je možno si půjčit od několika tisíc až po statisíce
  • Absence nahlížení do registru neplatičů a dlužníků
  • Někteří poskytovatelé nevyžadují doklad o výši příjmu
  • Samozřejmě funguje možnost předčasného splacení tohoto typu půjčky.

Na rozdíl od klasických bankovních půjček si také poskytovatelé půjček nezakládají na nutnosti ručení. To znamená, že na půjčku dosáhne prakticky každý. Nezáleží totiž na tom, zda máte vysoké příjmy, nezkoumá se, zda budete schopni splácet, není vyžadováno ručení třetí osobou ani není nahlíženo do registru dlužníků a neplatičů. I když se tak ocitnete v tísnivé finanční situaci, nemusíte ztrácet hlavu, i pro vás existuje řešení

Doporučujeme

Author: admin